18 травня – день музеїв


18 травня весь світ відзначає важливе культурне свято – день музеїв.

Відділ мистецтв долучається до справляння цього дня та поспішає привітати всіх працівників музеїв з їх святом.

Сучасна ситуація в світі, зокрема в Україні, служить особливим нагадуванням того, як важливо пам’ятати історію заради майбутнього. І тому, музеї слугують своєрідною машиною часу, що плекає наш спадок, зберігає його для наступних поколінь через експозиції. Однак все це неможливо без відповідних спеціалістів.

Працівник музею – це різностороння людина. Вона має вражаючий багаж знань з різних, нерідко далеких один від одного, наук, а ще ініціативна, допитлива, кропітка. Саме завдяки їй, музеї продовжують жити та розвиватись. А голос працівника стає потужним інструментом, який проводить відвідувача по стежкам відкриттів.

Ми бажаємо вам зберігати внутрішній вогонь і надалі. Нехай з кожним новим роком музеї відвідує все більше людей, аби гідно оцінити вашу працю.

Коментарі