18 травня весь світ відзначає важливе культурне свято – день музеїв.
Відділ мистецтв
долучається до справляння цього дня та поспішає привітати всіх працівників
музеїв з їх святом.
Сучасна ситуація
в світі, зокрема в Україні, служить особливим нагадуванням того, як важливо
пам’ятати історію заради майбутнього. І тому, музеї слугують своєрідною машиною
часу, що плекає наш спадок, зберігає його для наступних поколінь через
експозиції. Однак все це неможливо без відповідних спеціалістів.
Працівник музею –
це різностороння людина. Вона має
вражаючий багаж знань з різних, нерідко далеких один від одного, наук, а ще ініціативна,
допитлива, кропітка. Саме завдяки їй, музеї продовжують жити та розвиватись. А
голос працівника стає потужним інструментом, який проводить відвідувача по
стежкам відкриттів.
Ми бажаємо вам зберігати
внутрішній вогонь і надалі. Нехай з кожним новим роком музеї відвідує все
більше людей, аби гідно оцінити вашу працю.

Коментарі
Дописати коментар